• Rekomendacja dla najlepszego obiektu na organizację szkoleń, konferencji i eventów
  Rekomendacja dla najlepszego obiektu na organizację szkoleń, konferencji i eventów

  Z wielką radością zawiadamiamy, że PTE Oddział we Wrocławiu otrzymał rekomendację, jako najlepszy obiekt na organizację szkoleń, konferencji i eventów.

   

   
   
 • Sale szkoleniowe i konferencyjne

  Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (PTE) Oddział we Wrocławiu, oferuje Państwu sale szkoleniowe i konferencyjne, zlokalizowane w budynku Domu Ekonomisty, który znajduje się w centrum Wrocławia przy ul. Łaciarskiej 28 w bardzo bliskiej odległości od Rynku.

   

   

  czytaj więcej
A A A

W dniu 26 czerwca 2024 roku w siedzibie PTE o/Wrocław odbyła się gala zakończenia VI Konkursu im. prof. Wincentego Stysia na najlepszą pracę licencjacką z dziedziny nauk społecznych w dyscyplinie naukowej ekonomia i finanse oraz nauki o zarządzaniu i jakości obronioną w 2023 roku oraz XXVI Konkursu im. prof. Wincentego Stysia na najlepszą pracę magisterską z dziedziny nauk społecznych w dyscyplinie naukowej ekonomia i finanse oraz nauki o zarządzaniu i jakości obronioną w 2023 roku.
W uroczystości wzięli udział Laureaci konkursu, promotorzy nagrodzonych prac, członkowie Jury konkursu, członkowie Zarządu PTE o/Wrocław.
Po wręczeniu nagród i dyplomów swoją pracę pt. ‘’Wpływ pandemii COVID-19 na rynek pracy w Polsce w latach 2019-2022 ‘’ zaprezentowała Pani Dominika Łyś, która zdobyła wyróżnienie na najlepszą pracę licencjacką. Promotorem pracy Pani Dominiki Łyś jest Pani dr Justyna Ziobrowska-Sztuczka.